Kalite Denetim ve YMM A.Ş.

Pzt -Cuma 09.00 - 18.00
Haftasonu Kapalı

Nivo Ataköy Plaza
B Blok D:89 Bakırköy İST

Tüm Hizmetlerimiz

Vergi İnceleme Danışmanlığı Hizmetleri

Vergi incelemeleri sürecinde incelemenin en başından itibaren süreci değerlendiriyor, tutanakların düzenlenmesinden dava aşamasına kadar incelemenin her aşamasında firmalara destek oluyoruz.

See More
Tam Tasdik ve Denetim Hizmetleri

Tam tasdik denetimi; yıllık gelir veya kurumlar vergisi beyannamesinin ilgili bölümleri ile mali tablolar ve bildirimlerin uygun kısımlarının, yeminli mali müşavirlerce imzalanıp mühürlenmek ve tasdik raporu düzenlenmek suretiyle yerine getirilmesidir.

See More
KDV ve ÖTV İade Hizmetleri

KDV ve ÖTV iade işlemlerini en hızlı ve en doğru şekilde yapmak için bilgi işlem sistemleri ve denetim programlarından azami oranda yararlanıyoruz.

See More
Vergi Davaları Danışmanlık Hizmetleri

Mükelleflerin vergilendirme sürecinde yaşadıkları ihtilaflara, ilgili mevzuat kapsamında çözüm yolları geliştirerek idari başvurular ile dava/savunma dilekçelerinin hazırlanması aşamalarında müşavirlik hizmeti veriyoruz.

See More
Vergi ve Mali Danışmanlık Hizmetleri

Tam tasdik denetimi yaptırmak istemeyen ancak sürekli vergi danışmanlığına ihtiyaç duyan mükelleflerimizi, vergi teşviklerine ilişkin bilgilendiriyor ve vergi planlamalarına ilişkin çalışma ve önerilerde bulunuyoruz.

See More
Bağımsız Denetim Hizmetleri

Çözüm ortağımızla, konusunda deneyimli personellerle birlikte uluslararası muhasebe ve raporlama standartlarına uygun bir şekilde bağımsız denetim yapıyoruz.

See More

Neyi merak ediyorsunuz?

Hizmetlerimizle ilgili bilgi almak için bizimle kolaylıkla iletişime geçebilirsiniz. Adınız ve e-posta adresinizle iletişim kanallarımıza katılabilirsiniz.