Kalite Denetim ve YMM A.Ş.

Pzt -Cuma 09.00 - 18.00
Haftasonu Kapalı

Nivo Ataköy Plaza
B Blok D:89 Bakırköy İST

Misyon ve Vizyonumuz

Misyonumuz, kalite-fiyat dengesini mükelleflerimiz için ideal seviyede belirleyerek, mükelleflerimizin beklentilerini en üst düzeyde karşılamaktır. 

Vizyonumuz, denetim konusunda öncelikle ülkemizde sonrasında ise uluslararası alanda mükelleflerin çalışmayı arzuladığı bir denetim kuruluşu olmaktır. 

Müşteri/Mükellef Odaklılık

Sorumluluklarımızın bilincinde olarak, işimizi ciddiye alır, müşterilerimizin ve mükelleflerimizin beklentilerini gerçekleştirebilmek için proaktif gayret göstermemiz gerektiğini biliriz.

Yenilik ve Gelişim

Sürekli gelişim, değişim ve yenilenmeye inanır; hem kendimize hem de müşterilerimize değer katacağını düşündüğümüz yenilikleri ve gelişim önerilerini analiz eder, müşterilerimizin istifadesine sunarız.

İletişim

İletişimin pek çok sorunun kaynağı ve çözümü olduğunu biliyor, çalışanlarımızla ve müşterilerimizle olan ilişkilerimizde karşılıklı güven üzerine kurulu açık, şeffaf ve anlaşılır bir iletişim kurmak için çalışıyoruz.

Bilgi ve Tecrübe

Bilginin ve tecrübenin değerini biliyor, takım çalışması ile bilgi ve tecrübenin oluşturduğu sinerjinin işimizi büyüteceğinden şüphe etmiyoruz.

Hesap Verilebilirlik

Bizim müşterilerimize ve müşterilerimizin ilgili kurum ve kuruluşlara hesap verebilir bir çalışma sisteminin olması için çalışıyoruz.

Tutku

Tutkuyla çalışıldığında çalışmanın bir keyif olduğunu biliyor, işimizi tutku ve heyecanla yapıyor, müşterilerimizle farkındalık ve tutku alışverişi yapıyoruz.

Denetimde kaliteyi mi arıyorsunuz?

Denetim ve danışmanlık hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kalite asla tesadüfen gerçekleşmez; her zaman tam bir kararlılığın, içten bir gayretin, akıllıca yönetilen ustaca bir icraatın sonucudur; pek çok alternatifin bilgece seçimini temsil eder. William A. Foster

theme_placeholder
Mehmet Fatih İSLAMOĞLU
YMM-YKB, Kalite YMM
Denetim ve Danışmanlıkta kaliteyi mi arıyorsunuz?