Kalite Denetim ve YMM A.Ş.

Pzt -Cuma 09.00 - 18.00
Haftasonu Kapalı

Nivo Ataköy Plaza
B Blok D:89 Bakırköy İST

Services Grid 3

Vergi İnceleme Danışmanlığı Hizmetleri

Vergi incelemeleri sürecinde incelemenin en başından itibaren süreci değerlendiriyor, tutanakların düzenlenmesinden dava aşamasına kadar incelemenin her aşamasında firmalara destek oluyoruz.

daha fazla oku
Tam Tasdik ve Denetim Hizmetleri

Tam tasdik denetimi; yıllık gelir veya kurumlar vergisi beyannamesinin ilgili bölümleri ile mali tablolar ve bildirimlerin uygun kısımlarının, yeminli mali müşavirlerce imzalanıp mühürlenmek ve tasdik raporu düzenlenmek suretiyle yerine getirilmesidir.

daha fazla oku
KDV ve ÖTV İade Hizmetleri

KDV ve ÖTV iade işlemlerini en hızlı ve en doğru şekilde yapmak için bilgi işlem sistemleri ve denetim programlarından azami oranda yararlanıyoruz.

daha fazla oku
Vergi Davaları Danışmanlık Hizmetleri

Mükelleflerin vergilendirme sürecinde yaşadıkları ihtilaflara, ilgili mevzuat kapsamında çözüm yolları geliştirerek idari başvurular ile dava/savunma dilekçelerinin hazırlanması aşamalarında müşavirlik hizmeti veriyoruz.

daha fazla oku
Vergi ve Mali Danışmanlık Hizmetleri

Tam tasdik denetimi yaptırmak istemeyen ancak sürekli vergi danışmanlığına ihtiyaç duyan mükelleflerimizi, vergi teşviklerine ilişkin bilgilendiriyor ve vergi planlamalarına ilişkin çalışma ve önerilerde bulunuyoruz.

daha fazla oku
Bağımsız Denetim Hizmetleri

Çözüm ortağımızla, konusunda deneyimli personellerle birlikte uluslararası muhasebe ve raporlama standartlarına uygun bir şekilde bağımsız denetim yapıyoruz.

daha fazla oku
Eğitim Hizmetleri

Eğitim hizmetlerimizi en etkili ve verimli bir şekilde zamanınızın değerli olduğu bilinciyle gerçekleştiriyoruz.

daha fazla oku